Бойко Борисов награди със „Златен век“ водещия археолог на проекта Black sea MAР проф. Джон Адамс

surГЛАСЪТ НА БЪЛГАРИЯ

Откритията от завършилото археологическо лято обявиха на пресконференция днес в Бургас изследователите от проекта Black sea MAР. „Скъпи професори и капитани - едно голямо благодаря за откритията.

Прочети още...

След 17 години без медал, бойните ни волейболистки зарадваха 10 милиона българи по света

vvoГЛАСЪТ НА БЪЛГАРИЯ

Женският национален отбор на България по волейбол до 23 години спечели историческо трето място на световното първенство в Словения. В малкия финал възпитаничките на Антонина Зетова победиха с 4:2

За доклада по националната сигурност и определянето на Русия като заплаха

mecИлиян ВАСИЛЕВ

Министерският съвет одобри доклад по националната сигурност, който бе представен от българските специални служби. Нормален акт за всяка страна членка на НАТО и ЕС,

Тази вечер състезателките на Антонина Зетова излизат срещу домакините от Словения

vlbГЛАСЪТ НА БЪЛГАРИЯ

С майсторство и храброст, но и с Божията благосклонност, България отива на полуфинал на Световното първенство за жени до 23 години в Словения! Нашите лъвици завършиха на второ място