ГЛАСЪТ НА КАЗАНЛЪК

Споделете ме

Казанлъшките танцови двойки триумфираха в Стара Загора

tanzГЛАСЪТ НА КАЗАНЛЪК

В старозагорската спортна зала „Иван Вазов” се проведе национален турнир по спортни танци и Купа „Загора Данс”. КСТ „Роза” при ОДК „Св. Иван Рилски” участва с шест танцови

двойки. При младежи+ състезатели над 19 год. – стандартни танци, двойката Стоян Петров и Елис Табакова се окичиха със златни медали, като завоюваха първо място; втори се класираха Никсън Цветков и Александра Дечева. При младежи+ състезатели над 19 год. – латина, злато завоюваха и Пламен Божев и Йоана Велева, а на второ място се класира двойката Николай Ламбов и Габриела Инджова.

В Клас 18А+А, Николай Ламбов и Габриела Инджова станаха първи и се окичиха със златните медали. В Клас 15D Стелиан Владев и Нона Ангелова също станаха първи.

В турнира „Изгряващи звезди” Александър Неделчев и Александра Кръстева станаха първи на стандарт, при състезателите до 9 г., първи на латина, при състезателите до 7 г. и втори на латина при състезателите до 9 г.