ГЛАСЪТ НА КАЗАНЛЪК

Споделете ме

Нашите са едноличен лидер, водят пред преследвачите с 5 точки

psoГЛАСЪТ НА КАЗАНЛЪК

Младият състав на „Казанлък волей Багира“ постигна сладка победа като домакин срещу вечния си съперник в областта и първенството - тимът на „Берое“, над когото надделя с 3:2 (23:25, 25:18, 25:23, 20:25, 18:16) след повече от два часа игра в четвъртия кръг на дамската „Демакс лига“. Двубоят се игра в зала „Багира“ и предложи много обрати и адреналин за всеотдайната публика. Без загуба, с четвърти

пореден успех за сезона казанлъшките пантери /да си спомним, че Багира е името на една черна пантера!/ показват израстване и силна воля за победа! Така казанлъчанки се оформиха като едноличен лидер в класирането с 11 точки; с 5 точки по-малко са три тима – на „Марица“, „Славия“ и ЦСКА. Очевидно пантерите от Града на розите ще зимуват на върха, тъй като следващият им двубой е като гост срещу опашкаря ДКС от Варна. Браво, момичета!