ГЛАСЪТ НА КАЗАНЛЪК

Споделете ме

Момичетата на Петър Дочев победиха у дома новака „Сливен”

001ГБ

Тимът на „Казанлък волей – Багира” записа четвърта победа в първенството на България, побеждавайки безапелационно с 3:0 гейма опашкаря „Сливен” в мач от деветия кръг.Мачът, на който домакин трябваше да бъде отборът от Сливен, се игра в Града на розите заради теч в сливенската зала „Асеновец”.

Това е четвъртата победа за състезателките на треньора Петър Дочев от началото на първенството. Липсата на опит и лишаването от класни състезателки, които заминаха да играят в чужбина, доведе до черна серия от три поредни загуби на казанлъшкия отбор в шампионата. „Казанлък волей” се задържа на четвърто място във временното класиране с 11 точки. В следващия последен за годината кръг на 12 декември казанлъчанки приемат съперничките си от „Славия” (София) от 18:00 часа.